Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma thuis en uit

Programma thuis en uit

Datum Tijd Thuis Uit Info
1 dec 19:30 dvv Delft G1 dvv Delft G3
1 dec 20:00 dvv Delft 1 (zaal) BMT 1 (zaal)
1 dec 21:00 dvv Delft 4 (zaal) Stanga 7 (zaal)
1 dec 21:00 Loosduinen VR1 (zaal) dvv Delft VR2 (zaal)
1 dec 22:00 dvv Delft 3 (zaal) Vitesse Delft 3 (zaal)
3 dec 19:00 Mazzel Stars VR1 (zaal) dvv Delft VR1 (zaal)
4 dec 8:30 Neptunus-Schiebroek JO12-2 dvv Delft JO12-2
4 dec 8:30 dvv Delft JO9-1 Semper Altius JO9-3
4 dec 10:00 Nieuwerkerk G1 dvv Delft G2JM
4 dec 10:00 FC Oegstgeest G1 dvv Delft G3
4 dec 10:00 dvv Delft JO17-1 Nootdorp JO17-3
4 dec 10:00 dvv Delft JO12-1 Wippolder JO12-3
4 dec 10:30 Erasmus G1 dvv Delft G1
4 dec 10:30 PGS/VOGEL G2 dvv Delft G5
4 dec 11:30 FC Oegstgeest G2 dvv Delft G4JM
4 dec 12:00 dvv Delft JO18-1 Wilhelmus JO18-2
4 dec 14:30 dvv Delft JO19-1 Concordia JO19-3
5 dec 10:00 Taurus 6 (zon) dvv Delft 3 (zon)
5 dec 11:30 VFC 2 (zon) dvv Delft 2 (zon)
5 dec 11:30 Wippolder 6 (zon) dvv Delft 5 (zon)
5 dec 12:00 Full Speed 5 (zon) dvv Delft 4 (zon)
6 dec 21:00 Vitesse Delft 3 (zaal) dvv Delft 4 (zaal)
6 dec 22:00 Mazzel Stars 7 (zaal) dvv Delft 3 (zaal)
7 dec 18:30 HDV JO12-2 dvv Delft JO12-2
8 dec 19:00 dvv Delft VR1 (zaal) Berkel VR2 (zaal)
8 dec 20:00 dvv Delft VR2 (zaal) FC Westland VR4 (zaal)
8 dec 20:15 Nieuwerkerk G1 dvv Delft G2JM
8 dec 21:00 Full Speed 1 (zaal) dvv Delft 1 (zaal)
8 dec 21:00 Wippolder 3 (zaal) dvv Delft 2 (zaal)
11 dec 8:30 S.V. Den Hoorn JO12-6 dvv Delft JO12-1
11 dec 9:30 Vitesse Delft JO9-2 dvv Delft JO9-1
11 dec 11:45 HVV JO17-4 dvv Delft JO17-1
11 dec 12:00 dvv Delft JO12-2 TOGB JO12-4
11 dec 12:15 WIK JO19-1 dvv Delft JO19-1
11 dec 12:30 dvv Delft G2JM FC Oegstgeest G1
11 dec 13:00 Nieuwerkerk JO18-3 dvv Delft JO18-1
12 dec 11:00 dvv Delft 3 (zon) Wippolder 6 (zon)
12 dec 12:00 dvv Delft 2 (zon) WCR 2 (zon)
12 dec 13:00 dvv Delft 5 (zon) Concordia 4 (zon)
12 dec 14:00 dvv Delft 4 (zon) Football Factory 5 (zon)
14 dec 18:30 FC Zoetermeer JO12-5 dvv Delft JO12-2
15 dec 19:30 dvv Delft G3 dvv Delft G2JM
15 dec 20:00 Semper Altius 2 (zaal) dvv Delft 1 (zaal)
15 dec 20:00 dvv Delft 4 (zaal) Tutor 9 (zaal)
15 dec 21:00 dvv Delft 3 (zaal) SVO Buytenpark 2 (zaal)
15 dec 22:00 dvv Delft 2 (zaal) DSVP 3 (zaal)
18 dec 9:30 dvv Delft G4JM FC Oegstgeest G2
18 dec 9:30 Soccer Boys JO12-3 dvv Delft JO12-2
18 dec 10:00 dvv Delft JO17-1 RKDEO JO17-4
18 dec 11:00 dvv Delft G1 Erasmus G1
18 dec 12:30 dvv Delft JO18-1 Charlois, sv JO18-2
19 dec 11:00 DHL 3 (zon) dvv Delft 5 (zon)
19 dec 12:00 Quick 9 (zon) dvv Delft 4 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!